Turistická ubytovňa K2

Váš druhý domov na Vaších cestách.

Oznam

Po dlhšom čase znova otvorené. Prosím, aby ste sa sa informovali o našich aktuálnych balíčkoch (ubytovanie, strava, program šitý na mieru) a o AKCIOVÝCH CENÁCH

emailom: k2ubytovna@gmail.com

tel.: +421 904 452 726

Čo ponúkame

Kto sme

Turistická ubytovňa K2 sa nachádza v centre Košíc na Štúrovej ulici, vzdialená len 5 minút chôdze od Pešej zóny historického centra. Ubytovňa je súčasťou areálu, v ktorom nájdete aj reštauráciu, cestovnú kanceláriu, piváreň, kaviareň & herňu. Už od samého začiatku poskytujeme ubytovanie turistom, športovcom, klientom na pracovných cestách. Poskytujeme to, čo robotnícke ubytovne nedokážu ponúknuť: pre ubytovaných klientov vďaka úzkej spolupráci s reštauráciou vieme zabezpečiť celodennú stravu s možnosťou rezervácie obedového menu aj na večeru. V areáli sa nachádza malý park, fontána, pieskovisko pre deti a aj vďaka tomu v historickom centre mesta existuje pokojná oáza zelene.

Viac foto

Kde sme

0

minút

do Aupark shopping center (140 obchodov a reštaurácií)

0

minút

na Hlavnú stanicu (železničnú aj autobusovú) mestskou hromadnou dopravou

0

minút

do Steel Aréna (množstvo športových a kultúrnych podujatí)

0

minút

na Hlavnú ulicu (historická časť mesta & široká škála kaviarní, reštaurácií a obchodov)

Turistická Ubytovňa K2 Vám ponúka komfortné ubytovanie v Košiciach. Ubytovňu nájdete v tichej časti mesta, prezentujeme ju aj v sekcii vyhľadávané ubytovne a taktiež na hlavnej stránke portálu Mega Ubytovanie na Slovensku. Tu patrí naša ubytovňa k najobľúbenejším ubytovacím zariadeniam v Košiciach. Príďte sa k nám ubytovať aj Vy. Tešíme sa na Vás.

ZDIEĽAŤ

Share this post

KONTAKT

Adresa

Štúrova 32, Košice

Mobil

+421 904 452 726

Telefón

+421 55 62 55 948

Email

info@k2kosice.sk

adminDomov